Przebój wśród zabiegów kosmetycznych

walka z cellulitem

Bańka chińska

Przebój wśród zabiegów kosmetycznych. Profesjonalne wykonanie, przystępna cena i zadowolone klientki. To nas wyróżnia wśród konkurencji.

Wykorzystanie bańki chińskiej do walki z cellulitem jest przebojem wśród zabiegów kosmetycznych. Przynosi bardzo wyraźne efekty w krótkim czasie i do tego niewiele kosztuje. Leczenie podciśnieniem jest bardzo starą metodą. W dawnych czasach używano w tym celu wydrążonych w środku rogów. Już wówczas zauważono korzystny wpływ podciśnienia w chorobach górnych dróg oddechowych (zapalenia płuc, opłucnej, nieżytu) i w zespołach bólowych kręgosłupa.

Podciśnienie, które wytwarza się w bańce przez usunięcie z niej powietrza, powoduje zassanie skóry i tkanek leżących pod bańką, wpływając na intensywne ich przekrwienie oraz wyraźną poprawę stanu mało elastycznej skóry.

Masaż ten pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu.
W wyniku przyspieszenia przemiany materii następuje redukcja tkanki tłuszczowej. Ma nieocenioną moc w zastosowaniu w kuracji antycellulitowej lub jako drenaż limfatyczny.

Poza wyżej wymienionymi właściwościami masaż bańką doskonale relaksuje i uspokaja. Jest dobry dla osób zestresowanych, przemęczonych, prowadzących siedzący tryb życia oraz po wyczerpującym wysiłku fizycznym.

Wskazania:

    Walka z cellulitem.
    Obrzęki limfatyczne.
    Napięte i obolałe mięśnie.
    Ujędrnienie skóry np. po ciąży czy intensywnym odchudzaniu.

Przeciwwskazania:

    Zabiegowi nie powinny poddawać się kobiety w ciąży, w okresie menstruacji oraz osoby mające żylaki.
    Podwyższona temperatura ciała.
    Zaburzenia krzepliwości krwi.
    Przerwanie ciągłości i stany zapalne skóry.
    Wysiękowe zapalenie stawów.
    Obrzęki niewiadomego pochodzenia.
    Gruźlic, nowotwory.

Masaż bańką chińską trwa ok. 15 - 30 minut, powinien być wykonywany seriach (10-12 zabiegów), z odstępami między kolejnymi zabiegami nie rzadziej niż 3 dni. Powstałe po terapii wybroczyny wchłaniają się zwykle w ciągu kilku dni i nie stanowią przeciwwskazania do wykonywania kolejnych zabiegów.

Kontakt