Zabieg pomagający w redukcji tłuszczu, Ultradźwięki rozbijają komórki tłuszczowe

Liposukcja ultradźwiękowa

Liposukcja ultradźwiękowa

Profesjonalne wykonanie, przystępna cena i zadowolone klientki. To nas wyróżnia wśród konkurencji.

Czym jest liposukcja ultradźwiękowa?

Liposukcja ultradźwiękowa to przede wszystkim bezbolesny i nieinwazyjny zabieg pomagający w redukcji tłuszczu. Metoda ta pozwala na modelowanie kształtów ciała przy pomocy ultradźwięków. Należy jednak pamiętać, że tę formę „leczenia” stosuje się w celu lokalnego pozbycia się nadmiaru tłuszczu, nie stosuje się jej jednak w leczeniu ogólnej nadwagi. Liposukcja ultradźwiękowa jest także skutecznym narzędziem w przypadku likwidacji cellulitu, a w połączeniu z pobudzeniem wytwarzania kolagenu daje doskonałe efekty.

Ultradźwięki zastosowane w tej technice, rozbijają komórki tłuszczowe i ułatwiają liposukcję. I właśnie dzięki temu liposukcja ultradźwiękowa tak bardzo różni się o tej tradycyjnej. Przede wszystkim nie narusza integralności skóry a jedynym skutkiem ubocznym tej nowoczesnej metody jest wystąpienie siniaków, które jednak dosyć szybko znikają. Liposukcja wpływa nie tylko na zmianę figury, ale także poprawia krążenie oraz zwiększa przyswajanie składników aktywnych

Jak działa liposukcja ultradźwiękowa?

Liposukcja ultradźwiękowa jest znana od niedawna. Zabieg ten wykonuje się za pomocą specjalnego urządzenia. Ultradźwięki rozbijają komórki tłuszczowe, powodując ich uszkodzenie i przekształcenie ich w emulsję. Oprócz rozbijania tkanki tłuszczowej, podczas zabiegu następuje drenaż limfatyczny, a elastyczność skóry ulega poprawie.Tłuszcz i toksyny, uwolnione z ciała, organizm usuwa samoistnie poprzez gruczoły potowe oraz układ limfatyczny i naczyniowy. W wątrobie, gdzie docierają owe produkty zabiegu, następuje ich przemiana i tak oto nadmiar tłuszczu zostaje zredukowany.

Dokładny przebieg zabiegu: Zabieg składa się z czterech głównych etapów:
Najpierw Twoje ciało zostanie rozgrzane falami radiowymi, dzięki czemu pobudza się fibroblasty (komórki skóry) do produkcji i regeneracji włókien kolagenowych. Efektem jest odbudowa kolagenu oraz poprawa jakości skóry i ujędrnienie zwiotczeń ciała.
Następnie poddasz się zabiegowi liposukcji ultradźwiękowej, doskonale modelującej wybrane partie ciała, z których nie możesz pozbyć się nadmiaru tłuszczu ćwicząc lub stosując diety. Zabieg ten nie narusza otaczających tłuszcz tkanek, naczyń krwionośnych oraz nerwów.
W dalszej kolejności czeka Cię masaż falami radiowymi, co gwałtownie polepszy metabolizm w tkankach oraz przyspieszy pracę układu limfatycznego. Dzięki temu łatwiej pozbędziesz się uwolnionego tłuszczu oraz zwiększysz gęstość i napięcie skóry.
Na koniec, w celu wzmocnienia efektu, na Twoje ciało zostanie nałożony specjalny żel, który wspomoże redukcję cellulitu.

Wskazania do liposukcji ultradźwiękowej

    cellulit
    nadmiar tkanki tłuszczowej (miejscowo)
    problemy z przemianą materii

Przeciwwskazania do liposukcji ultradźwiękowej

    ciąża
    okres karmienia piersią
    ostre i przewlekłe choroby
    zmiany na skórze
    cukrzyca
    zażywanie leków hormonalnych
    podwyższona temperatura ciała
    metalowe implanty
    rozrusznik serca
    nowotwory, guzy
    stosowanie leków przeciwzapalnych
    żółtaczka, wirus HIV, wirusowe zapalenie wątroby (WZW)
    cukrzyca
    żylaki
    epilepsja
    łuszczyca
    osteoporoza
    opryszczka
    przerwana ciągłość naskórka

Efekty liposukcji ultradźwiękowej

    likwidacja cellulitu
    redukcja tkanki tłuszczowej
    modelowanie i wyszczuplenie sylwetki
    poprawa metabolizmu i przemiany materii
    zwiększenie przyswajania składników aktywnych
    pobudzenie krążenia

Zalecane jest wykonanie 6 – 10 zabiegów w odstępach 7 – 10 dniowych. Dla podtrzymania efektów należy stosować dietę niskotłuszczową, pić duże ilości wody (2 litry/doba), warto też zwiększyć aktywność fizyczną.

Kontakt